LEVENHUK BROADWAY 325F OPERAS BINOKLIS (ZELTA KRĀSĀ, AR LED APGAISMOJUMU UN ĶĒDI)

Zvaniet
30.00€

Levenhuk Broadway 325F teātra binoklis zeltā ar greznu spožumu; to tradicionālā forma, kas ir izgatavota no moderna materiāla un pēc mūsdienu tehnoloģijām sniegs Jums labākos sezonas teātra izrāžu skatus. Viegls un kompakts, stilīgs un praktisks Levenhuk Broadway 325F modelis ir vairāk nekā instruments- tas ir grezns modes aksesuārs.

Labi pārdomāts šī teātra binokļa dizains būtiski izceļ to. Centrālais fokusešanas disks sniedz Jums iespēju viegli iestatīt vēlamo skatu fokusus. Attālumu starp acu zīlītēm var pielāgot, lai sasniegtu lielisku izlīdzinājumu. Grieztā ķēdīte nav paredzēta tikai izskatam, bet gan arī tam, lai Jūs varētu turēt savu operas binokli arī ovāciju laikā.

Šī operas binokļa optikas ierīcei raksturīgs ir arī tas, ka tā ir daudz pilnīgāka nekā iepriekšējie modeļi. Pilnībā un vairākos slāņos pārklātas lēcas sniedz asus un skaidrus skatus teātra tumsā. 3x palielinājums sniegs Jums iespēju redzēt visas detaļas uz skatuves, pat ja Jūs atrodaties beljetāžā vai balkonā un pat ar maksimālo palielinājumu, redzes lauks ir pietiekami plašs, lai redzētu visu skatuvi. Energoefektīvā LED gaisma tiek radīta ar diviem LR-41 taustiņu tipa akumulatotiem (iekļauts komplektā), kas kalpo ilgi un tie ir reti jānomaina.

Komplektā ietilpst:

  • Binoklis
  • Zamšas tīrīšanas lupatiņa
  • Somiņa
  • 2 LR41 baterijas
  • Lietotāja rokasgrāmata un mūža garantija

GARANTIJA

INSTRUKCIJA & SOFTI

KĀDAS SIM KARTES IZVĒLĒTIES?

PIEGĀDES NOSACĪJUMI