LEVENHUK BROADWAY 325F OPERAS BINOKLIS (BALTS, AR LED APGAISMOJUMU UN ĶĒDI)

Zvaniet
30.00€

Baltas un zelta krāsā Levenhuk Broadway 325F Operas binoklis atbilst augstākās sabiedrības teātra apmeklētāju tradīcijām un stilam. Balts ietvars ar zelta inkrustāciju un griezto melno vai zelta ķēdīti ir cieņa pret pagātni. Turklāt šis binoklis ir arī praktisks un moderns piederums.

Labi pārdomāts šī teātra binokļa dizains būtiski izceļ to. Centrālais fokusešanas disks sniedz Jums iespēju viegli iestatīt vēlamo skatu fokusus. Attālumu starp acu zīlītēm var pielāgot, lai sasniegtu lielisku izlīdzinājumu. Šaurs LED gaismas stars ir patiesa palīdzība jebkuram teātra apmeklētājam, kad Jūs varat izmantot šo operas binokli tumsā, nekaitinot savus blakussēdētājus. Energoefektīva LED gaisma tiek radīta, izmantojot divas LR-41 taustiņu baterijas (iekļauts komplektā), kas ilgi kalpo un tas ir reti jānomaina.

Šī operas binokļa optikas ierīcei raksturīgs ir arī tas, ka tā ir daudz pilnīgāka nekā iepriekšējie modeļi. Pilnībā un vairākos slāņos pārklātas lēcas sniedz asus un skaidrus skatus teātra tumsā. 3x palielinājums sniegs Jums iespēju redzēt visas detaļas uz skatuves, pat ja Jūs atrodaties beljetāžā vai balkonā un pat ar maksimālo palielinājumu, redzes lauks ir pietiekami plašs, lai redzētu visu skatuvi. Energoefektīvā LED gaisma tiek radīta ar diviem LR-41 taustiņu tipa akumulatotiem (iekļauts komplektā), kas kalpo ilgi un tie ir reti jānomaina.

Komplektā ietilpst:

GARANTIJA

INSTRUKCIJA & SOFTI

KĀDAS SIM KARTES IZVĒLĒTIES?

PIEGĀDES NOSACĪJUMI